«Слуга народу» вперше опустилася в рейтингу партій, зрівнявшись з «ЄС»

Підтримка українцями партій «Європейська солідарність» і «Слуга народу» у Верховній Раді фактично зрівнялася в рейтингу.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 15-18 жовтня.

Так, якби вибори в парламент проходили найближчим часом, то шанси потрапити туди могли б мати 8 партій. Найвищий рівень підтримки продемонстрували партії «Європейська солідарність» (15,7% серед тих, хто визначився з вибором), «Слуга народу» (15,5%), «Батьківщина» (13,6%) і «ОПЗЖ» (13 %).

Після них йдуть «Сила і честь» (8,6%), «Наші» (5,7%), «Радикальна партія Олега Ляшка» (5,6%) і «Українська стратегія Гройсмана» (5,6%). Партію «Свобода» підтримують 4,4% тих, хто визначився з вибором. Решту партій можна побачити в списку.

Дослідження проходило 15-18 жовтня. Методом телефонних інтерв’ю на основі випадкової вибірки мобільних номерів було опитано 1200 респондентів, що мешкають в усіх регіонах України (крім АР Крим і непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей) від 18 років і старше. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує 3.2% для показників, близьких до 50%, 2.7% для показників, близьких до 25%, 2.1% – для показників, близьких до 12%, 1.4% – для показників, близьких до 5%.

Нагадаємо, за результатами опитування більшість українців не згодні з заявою президента Росії Володимира Путіна, що росіяни і українці – один народ.

Як відомо, понад 50% респондентів не підтримують ідею балотування президента Володимира Зеленського на другий термін.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram