ФОТО: NIKCENTER.ORG

Сім’я голови райсуду десять років тримає в статусі недобудови обжитий особняк

Голова Центрального райсуду Миколаєва Галина Подзігун разом з чоловіком-суддею багато років декларують як об’єкт незавершеного будівництва житловий будинок в Центральному районі Миколаєва.

Про це йдеться в матеріалі видання «Центр журналістських розслідувань» (Миколаїв), передають “Наші гроші”.

Чоловік Подзігун – Вадим Гаврасієнко, працює суддею Заводського райсуду Миколаєва. Суддівська сім’я давно декларує у власності шість соток землі та недобудований на ній будинок площею 180 квадратних метрів. Також в деклараціях суддів вказана квартира на 118 квадратних метрів, що належить територіальній громаді Миколаєва.

Повідомляється, що насправді судді проживають в приватному будинку. Офіційно будинок в експлуатацію не введений, але за даними сусідів, сім’я тут живе вже біля 10 років. Можливо, будинок не вигідно вводити до приватизації орендованої квартири.

Проте, п.8 ст. 39 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» забороняє експлуатацію збудованих, але не прийнятих об’єктів. За порушення цієї норми Кодекс про адміністративні правопорушення передбачає штраф в 350-400 неоподаткованих мінімумів (5950-6800 грн.).

Нагадаємо, у Миколаєві співробітники СБУ разом з поліцейськими розкрили схему привласнення посадовими особами коштів комунального підприємства «Миколаївводоканал»

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram