Сєнкевич: “Сподіваюсь, що “Homo sapiens утримуватимуться від реальних військових дій”

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич попросив городян не панікувати через те, що Російська Федерація почала стягувати війська до українських кордонів.

Про це він розповів у прямому ефірі у соцмережах, пише НикВести. За словами мера міста, він сподівається, що у XXI столітті “Homo sapiens утримуватимуться від реальних військових дій”.

Хочу вас попросити, щоб ви не піддавалися паніці, щоб думали про те, що все буде гаразд, але при цьому уважно слухали діячів, які мають інформацію. Щодо військових дій, то я сподіваюся, що у XXI столітті Homo sapiens утримуватимуться від реальних військових дій.

Але є така фраза Si vis pacem, para bellum, хочеш миру – готуйся до війни. Кожен із вас повинен готуватися до будь-яких дій. Якщо будуть реальні деталі, про які я зможу розповісти, то це буде у прямому ефірі, — сказав Олександр Сєнкевич.

Читайте також: «Не бійтеся інтернету. Нехай інтернет боїться нас»: Зеленський звернувся до українців

Нагадаємо, Олексій Данілов заявив, що загроза повномасштабного нападу Росії на Україну від 2014 року є постійно, але станом на зараз ситуація на кордонах є контрольованою. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram