Сєнкевич буде звертатись до QTerminals задля допомоги МФК Миколаїв

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич хоче попросити компанію з Катару QTerminals, яка виграла конкурс на концесію порту «Ольвія», допомогти МФК Миколаїв.

Про це він сказав у вівторок, 29 червня, під час свого прямого ефіру в соціальних мережах. Олександр Сєнкевич розповів, що місто не може повністю фінансувати МФК Миколаїв, оскільки той має статус громадської організації.

Ми виділяємо гроші на підтримку наших футбольного та баскетбольного клубів – МФК «Миколаїв» і БК «Миколаїв». І ці клуби отримують гроші на те, щоб з’їздити на якісь змагання, на пересування, харчування. Фінансувати сам клуб на зарплати ми не можемо за законом, – сказав він.

Олександр Сенкевич додав, що в 2017 році з міського бюджету на всю спортивну сферу виділили 10 мільйонів гривень, з яких 5,3 отримали клуби. У 2018 році їм виділили 2,9 мільйона з 6,9, в 2019 і 2020 МФК «Миколаїв» отримав по 7,5 з 14,8-14,9, в 2021 році – 6,2 з 13,6.

На його думку, вихід із ситуації наступния – керівництво клубу і міська влада повинні працювати разом, попросивши допомоги у бізнесу.

Думаю, що треба збиратися разом і спілкуватися з власником клубу. По-перше, ні я, ні міськрада не приймаємо рішення, як буде далі йти клуб. Чи йти в напрямку Вищої Ліги або Суперліги, понижатись у класі або бути в тій же самій лізі. Ми не приймаємо в цьому участі.

Якщо керівництво клубу не може сьогодні знайти фінансування, крім бюджетного… Я не бачу можливості повністю фінансувати з бюджету цей клуб. Нам потрібно змінювати власника і шукати все разом. Депутати і я можемо гарантувати, що ми будемо виділяти гроші, які даємо на великий спорт і далі, – сказав він, додавши, що в наступному році планують виділити гроші на подальший ремонт стадіону.

Також Олександр Сєнкевич повідомив, що планує просити допомоги у QTerminals, зазначивши, що компанія є одним зі спонсорів Чемпіонату Європи з футболу.

Я звертався до керівництва порту Ольвія. Коли будуть тут їх представники, концесіонери QTerminals, я зустрінуся з ними і поясню, що було б дуже добре, якби на майках нашого клубу з’явиться ще компанія QTerminals, яка до речі є спонсором Чемпіонату Європи з футболу, – сказав мер.

Декілька днів тому муніципальний футбольний клуб “Миколаїв” прийняв рішення у сезоні 2021-2022 перейти з Першої до Другої ліги ПФЛ України. У клубі наголошують, що це трапилось за відсутності необхідної фінансової допомоги з боку керівництва міста.

Після цього МФК Миколаїв припинив співпрацю з головним тренером – Ілля Близнюк покинув розташування клубу. У клубі повідомили, що контракт розірвано за обопільною угодою. Також футболістам вже представили нового головного тренера – ним став Сергій Шевченко.

У свою чергу, управління у справах фізичної культури і спорту відреагувало на публічне звернення керівництва МФК “Миколаїв”. У відомстві стверджують, що інформація маніпулятивна та не відповідає дійсності.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031