Січневий локдаун може знизити захворюваність на 50%, – МОЗ

З кінця січня починається зростання кількості хворих на грип, це додаткове навантаження на медичну систему, ця хвороба також має ускладнення, в тому числі і пневмонії.

Про це пише Рубрика, посилаючись на щоденний ранковий брифінг від міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

“На основі математичного моделювання ми прогнозуємо збільшення кількості хворих, матимемо надію, що не ураганними темпами. Окрім того, новорічні свята теж дадуть певний спалах і збільшення. Ще одна складова — з кінця січня починається зростання кількості хворих на грип, це додаткове навантаження на медичну систему, ця хвороба також має ускладнення, в тому числі і пневмонії.

Тому всі ці фактори призвели до того, що з 8 по 24 січня буде введено додаткові карантинні заходи. Ми розраховуємо на ефект 40-50% зниження кількості інфікованих на цей період”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) виступила проти примусового щеплення від коронавірусної інфекції COVID-19.

Раніше повідомлялось, що Кабінет міністрів визначився з датою запровадження локдауну в Україні – його введуть наступного року – з 8 по 24 січня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram