ФОТО: Reuters

Шотландія посилює карантин через новий штам коронавірусу

У Шотландії оголосили жорсткий карантин у зв’язку з поширенням нового штаму коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC. Влада Шотландії оголосила про посилення коронавірусних обмежень із завтрашнього дня, щоб стримати поширення нового штаму коронавірусу, котрий швидко поширюється у Британії та світі.

Шотландцям буде дозволено залишати оселі лише для реалізації життєво важливих цілей, таких як придбання продуктів, ліків, фізичні вправи та обов’язки по догляду. Також обмежуються зібрання на відкритому повітрі, людям дозволяється зустрічатися тільки з однією людиною з іншого домогосподарства.

Читайте також: У Греції зафіксували 6 випадків “британського” штаму коронавірусу

Храми повинні бути зачинені, кількість людей на весіллях має бути скорочена до п’яти осіб, а поминки більше не дозволяються. Всі, хто може працювати з дому, будуть зобов’язані це робити, а людям з категорії підвищеного ризику рекомендується взагалі не ходити на роботу.

Школи будуть в основному працювати в режимі дистанційного навчання. Ці правила будуть застосовуватися на материковій частині Шотландії щонайменше до кінця січня.

Нагадаємо, що новий тип COVID-19 вже було виявлено у Бразилії, Китаї, Франції та Швецарії. Вперше штап коронавірусу VOC 202012/01 знайшли у Великій Британії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram