Фото: департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Шмигаль: Реформа системи шкільного харчування – це здоров’я дітей по всій Україні

8 жовтня у Дніпрі відбувся Третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування» за участі першої леді Олени Зеленської. На заході Прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів про реформу системи шкільного харчування.

Про це повідомляє департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прем’єр-міністр зауважив, що після комплексного обстеження шкіл майже на всій території України, Уряд затвердив План заходів з реформування системи шкільного харчування та забезпечив його реалізацію. 

Більше двох з половиною тисяч харчоблоків було модернізовано за 2020 та 2021 роки, що є колосальним результатом у реалізації реформи. Це не просто взяти і зробити ремонт. Це змінити підходи, аби українські школярі отримували здорове та збалансоване харчування, — зазначив Денис Шмигаль.

Зі свого боку перша леді Олена Зеленська зауважила, що реформа шкільної їдальні сьогодні стала дещо більшим, ніж просто реформою.

«Якщо все починалося з мого простого бажання як мами, забезпечити корисне і смачне харчування в школі для дітей, то за ці два роки це перетворилося на важливу місію. І зараз, я впевнена, що це — не просто реформа шкільної їдальні. Це — реформа мислення», — зазначила перша леді.

До кінця 2021 року планується проведення ще двох форумів у різних областях України.

Нагадаємо, що впровадження реформи освіти і, як наслідок, ліквідація в деяких миколаївських школах 10-11 класів відкладається до 2027 року.

Також у серпні уряд визначив перехідний період для реформи шкільного харчування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram