Хамон. Фото - Pixabay

Шматок хамону увійшов до “Книги рекордів Гіннеса”

Шматок іберійського хамона, вироблений в Іспанії, був проданий за рекордну суму. В’ялену свинячу ногу продали за 11881 євро на неофіційному аукціоні в Японії.

Цю подію внесли до “Книги рекордів Гіннеса”, повідомляє Meat-Inform.

“Без сумніву, це хороша новина для іспанського іберійського свинарського сектору, який отримав оптимістичну звістку в ці важкі часи”, – прокоментував іспанський мер Сьєрра Ябуго.

Іберійський хамон є зареєстрованим географічним зазначенням. Тварини, з яких виготовляють цей продукт – свині іберійської породи, які харчуються виключно жолудями та травами. Для виробництва хамону їх забивають у дворічному віці.

Читайте також: Папуга ледь не зірвав матч жіночої збірної Бразилії

Виробництва ноги-рекордсменки, кінцева вага якої перевищує 10 кг, у січні 2020 року перевищило 5 років.

“Із своїм традиційним повільним процесом висихання та природного дозрівання, Кортеконсепсьон, мабуть, найкращий анклав в Іспанії для виробництва ібрійського хамону”, – заявив представник виробника Sierra Mayor.

Компанія стала першим об’єктом в секторі іберіко, якому дозволено експортувати продукцію до Японії та Мексики. Там іберійський хамон вже зарекомендував себе як символ високої якості та гастрономічного престижу, зазначають в Sierra Mayor.

Нагадаємо, що у Китаї 14 панденят відсвяткували свій перший день народження.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram