Школярів Миколаївщини закликають долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Серед закладів загальної середньої освіти в 24 областях України оголосили конкурс на найактивніших учасників Всесвітнього дня прибирання. Цьогоріч міжнародна акція стартувала 1 вересня і триватиме до 19 вересня включно.

«Правила прості: треба опублікувати анонс проєкту із закликом приєднатися до прибирання на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в рамках акції, підбити підсумки і заповнити результати в онлайн-анкету до 22 вересня 2020 року», – зазначила Юлія Мархель, голова організаційного комітету Всесвітнього дня прибирання в Україні.

Організатори пропонують учням влаштовувати індивідуальні та сімейні прибирання, робити фото «до» і «після» й публікувати їх в соціальних мережах з хештегами #побачивприбери, #worldcleanupday, #schoolrecyclingworld, #letsdoitukraine.

Усі школи-учасниці отримають подяки за участь, найактивніші учасники – дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл-лідерів, що приберуть найбільшу кількість сміття, здадуть найбільше відходів на переробку та школярі якої будуть найактивнішими, виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень, – прокоментувала Ксенія Ренчковська, керівник міжнародного молодіжного руху School Recycling World в Україні.

Переможців та найактивніших індивідуальних учасників прибирань визначать вже 25 вересня 2020 року на сайті та в соціальних мережах School Recycling World.

Детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням.

Організаторами конкурсу виступили Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it, Ukraine!» за підтримки  Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України та компанії «PepsiCo Україна».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram