Школи Миколаєва із завтрашнього дня переходять на дистанційне навчання

З 1 по 5 листопада учні 2-11 класів у школах Миколаєва навчатимуться дистанційно.

Відповідне рішення, сьогодні, 31 жовтня, ухвалила міська комісія з питань ТЕБ ​​та НС, повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у Facebook.

Дистанційно також працюватимуть і заклади позашкільної освіти, музичні та спортивні школи.

Для учнів 1-го класу та учнів 1-9 класів спеціальної школи для дітей із порушенням зору канікули продовжили.

Друзі, бережіть себе! Дотримуйтесь простих правил епідемічної безпеки та вакцинуйтесь! – Закликав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти ухвалили рішення оголосити з 25 жовтня канікули для більшості закладів вищої освіти України. Рішення пов’язане зі стрімким поширенням COVID-19. 

Як відомо, що педагогів, які не пройшли курс вакцинації, на час карантину відсторонюватимуть від роботи без збереження заробітної плати.