Фото: rbc.ua

Що не можна робити на пробному ЗНО-2022: головні заборони для учасників

В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) розповіли, чого не можна робити учасникам пробного ЗНО – аби не згаяти час, гроші і, найголовніше, можливість перевірити свої знання до основної сесії.

OBOZREVATEL повідомляє, що найголовніших заборон – чотири.

№1. Приносити небезпечні предмети та речовини

Учасникам пробного ЗНО заборонено приносити до пункту тестування небезпечні предмети та речовини, що становлять загрозу життю та здоров’ю людини.

№2. Користуватися гаджетами та будь-якими матеріалами

У пункті проведення пробного ЗНО не можна використовувати, а безпосередньо під час тестування і мати при собі:

  • засоби зв’язку;
  • пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;
  • окремі елементи, які можуть бути складовими таких технічних засобів чи пристроїв;
  • друковані або рукописні матеріали;
  • інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені регламентом роботи пункту проведення пробного ЗНО. Виняток – дозволені вироби медичного призначення, про наявність яких учасник має повідомити заздалегідь.

№3. Заважати

Заборонено заважати іншим учасникам пробного ЗНО виконувати завдання.

№4. Псувати майно

Учасникам заборонено псувати майно закладу, де відбувається пробне ЗНО. Така ж заборона чинна і стосовно майна людей, які перебувають у пункті проведення тестування.

В УЦОЯО зазначили, що якщо щось пішло не так, повернути гроші за пробне ЗНО буде неможливо – така опція просто не передбачена. І не має значення, через що учасник не зміг пройти оцінювання: забув документи, запізнився чи порушив якусь із заборон і йому не дали завершити тест.

Читайте також: В Україні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО-2021

Аби не згаяти час, нерви і можливість випробувати себе перед основною сесією, в УЦОЯО порадили майбутнім учасникам почитати “Путівник учасника ЗНО”. Розробники додали у нього відповіді набудь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування.

Нагадаємо, Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив графік проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році.

Як відомо, дві миколаївські гімназії – № 2 і № 3 потрапили в список 200 шкіл України, які показали найкращі результати зовнішнього незалежного оцінювання за минулий рік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram