Шануємо лікарів: у Старофлотських казармах відкрили фотовиставку про медиків

У Миколаївському краєзнавчому музеї 22 вересня відкрили фотовиставку під назвою “Шануємо лікарів”. Її присвятили медичним працівникам.

Організатором фотовиставки став Миколаївський місцевий благодійний фонд “Вихід”, який працює у напрямку допомоги тяжко хворим людям, йдеться у сюжеті кореспондтів телеканалу “МАРТ”.

На виставці представили історії дев’ятнадцяти медиків. Кожну світлину супроводжує додаткова інформація про лікаря – навчання, захоплення тощо.

Ідея до мене прийшла ще кілька років тому, коли мені треба було обрати свого лікаря і я думаю як це зробити? Хіба що через “сарафане радіо” можна отримати якісь відгуки, але вони були різними. Власне, коли цей проєкт (прим.ред. – благодійний фонд “Вихід”) розпочався, то я зуміла знайти свого лікаря і з того часу я весь час стверджувала, що треба говорити про роботу лікарів, – розповідає авторка виставки Олена Горячева.

Захід проводиться в рамках проєкту Healthlink, який реалізується фондом “Вихід” у Миколаєві та області і працюватиме до 2 жовтня. Миколаївський краєзнавчий музей запрошує усіх охочих подивитися на фотовиставку.

Раніше повідомлялось, у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї організували унікальний проєкт «Виставка одного предмета». Щоб показати більше експонатів музейники виставляють на розсуд відвідувачів рідкісні експонати. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram