Шахтар - Вольфсбург. Фото: shakhtar.com

Шахтар розгромив Вольфсбург та вийшов у 1/4 фіналу Ліги Європи

Гірники на НСК Олімпійський впевнено розібрались с представником Бундесліги – перемогу донецькому клубу принесли голи Мораеса та Соломона.

Донецький Шахтар у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи (перший матч – 2:1 на користь українського клубу) здобув розгромну перемогу над Вольфсбургом – 3:0. У першому таймі обидві команди мали гарні нагоди для забитих м’ячів, проте відзначитись жодній з них так і не вдалось.

По перерві Шахтар залишився у меншості після вилучення центрального захисника Хочолави. За дві хвилин склади урівнялись – другу жовту картку отримав Брукс і залишив Вольфсбург удесятьох.

Гірники вирвали перемогу на останніх хвилинах. Дубль оформив Жуніор Мораес, ще один гол на рахунку Манора Соломона.

В 1/4 фіналу Ліги Європи Шахтар зіграє проти переможця протистояння Айнтрахт – Базель (перший матч – 0:3).

Нагадаємо, що матчі заключних стадій Ліги Європи пройдуть в трьох німецьких містах: Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та Гельзенкірхені. Чвертьфінальні поєдинки турніру відбудуться 10-11 серпня, півфінали – 16-17 серпня. Фінал турніру відбудеться 21 серпня в Кельні.