Українська шаблістка, олімпійська чемпіонка, шестиразова чемпіонка світу Ольга Харлан прийняла рішення продовжувати спортивну кар’єру.
Про це повідомляє Tribuna.com. Після Олімпіади в Токіо фехтувальниця взяла паузу на відпочинок та роздуми щодо свого майбутнього.
31-річна Харлан вже повернулася до тренувань. З понеділка вона працює зі збірною України на олімпійській базі в Кончі-Заспі.
Читайте також: Ольга Харлан програла китаянці в 1/16 фіналу Олімпіади в Токіо
Повернення на доріжку планується на етапі Кубка світу, який пройде в Афінах на початку березня.
Нагадаємо, що миколаївській олімпійській чемпіонці з фехтування Ользі Харлан пропонували мільйони доларів за зміну громадянства. Спортсменка відхилила всі пропозиції, оскільки бачить себе виключно в українському спорті.




