«Севілья» перемогла «Інтер» і виграла Лігу Європи

Іспанська «Севілья» здобула перемогу над міланським «Інтером» у фіналі Ліги Європи. Зустріч пройшла на стадіоні «Райн-Енергі» у німецькому місті Кельн і завершилася з рахунком 3:2.

Рахунок відкрив вже на п’ятій хвилині Ромелу Лукаку, реалізувавши пенальті, повідомляє сайт офіційний сайт УЄФА.

«Севілья» відповіла двома голами Люка де Йонга, який відзначився на 12 і 33 хвилинах. «Нерадзуррі» зрівняли рахунок на табло вже на 35 хвилині завдяки голу Дієго Годіна. Перемогу іспанцям приніс гол Дієго Карлоса.

Для іспанського клубу це вже шоста перемога в шести фіналах Ліги Європи і Кубка УЄФА, що є рекордом турніру. Загалом андалуська команда перемагала у сезонах 2005/06, 2006/07, 2013/14, 2014/15 і 2015/16.

Таким чином «Севілья» пройшла в Суперкубок УЄФА, де зіграє з переможцем фіналу Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться мюнхенська «Баварія» і французький «Парі Сен-Жермен». Матч за Суперкубок пройде у Будапешті 24 вересня.