Сервіс-центри МВС закликають клієнтів користуватись послугою онлайн-запису для подачі документів

Сервіс-центри МВС закликають своїх клієнтів користуватись послугою електронного запису для подачі документів. У період пандемії це більш безпечно і до того ж зручніше, аніж «жива» черга.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Електронна черга у сервіс-центрах запрацювала рік тому. Це була необхідна міра, яка могла убезпечити клієнтів на період пандемії. Послугу автомобілісти, або громадяни, яким необхідна, наприклад, довідка про несудимість, можуть отримати все необхідне в будь-якому сервіс-центрі по Україні, незалежно від місця реєстрації.

Мешканці Миколаєва можуть звернутись, наприклад, в місто Одеса, або Новий Буг і отримати там послугу. Але всі сервісні центри в Україні, в тому числі на Миколаївщині надають послуги громадянам за попереднім записом в електронну чергу. Це можна зробити двома способами, найбільш зручний – це записатись в онлайн чергу сидячи вдома, на офіційній сторінці головного сервісного центру. Там є рубрика “Запис у чергу”. Людина самостійно проходить авторизацію. Наприклад, якщо ви клієнт будь-якого банку, то натискаєте “Банк ID НБУ”, проходите авторизацію, обираєте той сервісний центр, ту область, в якій ви бажаєте отримати послугу” – розповіла головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області Ольга Сусленко.

На екрані відображатимуться послуги сервіс-центру, вільні дати та час прийому. Обравши їх, ви отримаєте номер талону, який треба або роздрукувати, або завантажити на пошту, або зафіксувати телефоном.

Приїжджаєте до сервісного центру, чекаєте поки вас викличуть, надаєте весь пакет документів і отримуєте послугу. Знову таки, по пакету документів вся інформація є на сайті головного сервісного центру, – каже Ольга Сусленко.

Отримати талон можна і в самому сервісному центрі. Для цього слід ввести свої дані в терміналі. Але цей талон буде дійсний протягом одного робочого дня.

Щодня тільки один сервісний центр приймає від 70-ти до 120-ти громадян, які зареєструвались в онлайн чергу. Скористався цією можливістю і Дмитро Попов. Чоловік прийшов на прийом з електронним талоном. І всі послуги для перереєстрації автомобільного посвідчення теж отримував у такий спосіб.

Я собі відкривав ще одну категорію для машин з причепами. Звернувся до сервісного центру, дуже швидко прийняли. Звернувся за записом, за отриманим талончиком, потім звернувся у відповідне віконечко. Прийняли документи, видали для складання іспиту документи, склав іспит і того ж дня вже ввечері отримав оновлене водійське посвідчення, – розповів Дмитро Попов.

До імовірних локдаунів, каже Ольга Сусленко колектив сервіс центру готовий, адже більшість співробітників вже вакциновані. Тож нововведення, які забороняють працювати колективам у яких менше ніж 80% співробітників отримали щеплення їх не торкнуться.

Стати в електронну чергу на прийом до спеціалістів сервісного центру МВС можна і завдяки мобільному телефону. Для цього навіть не потрібно встановлювати спеціальний додаток.

Раніше повідомлялось про те, що в Миколаєві презентували сучасні електронні сервіси Пенсійного фонду України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram