ФОТО: СБУ

СБУ викрила схему, завдяки якій в Україні незаконно “легалізували” понад 3 тисячі іноземців

Правоохоронці викрили ділків, які незаконно легалізували в Україні 3,5 тис. іноземців. Для прикриття своєї діяльності зловмисники створили низку фірм із набору іноземних студентів. 

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Замість навчання “клієнти” використовували цей канал для подальшої легалізації в Україні або як перевальний пункт до країн Європейського Союзу. Більшість іноземців були вихідцями з країн Африки та Близького Сходу.

СБУ вийшла на учасників схеми в рамках кримінального провадження щодо каналів нелегальної міграції та фінансування міжнародних терористичних організацій. У Києві та Дніпрі було проведено низку обшуків, за результатами яких правоохоронці вилучили комп’ютери, засоби зв’язку та електронні носії інформації; документи (серед яких близько 3,5 тис. “особових справ” іноземних громадян); печатки фірм-контактерів; значні суми готівки.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення чи сприяння терористичній організації), тривають процесуальні дії, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Служба безпеки України затримала членів злочинного угруповання, які вчинили ряд тяжких злочинів і майже 5 років переховувалися від правоохоронців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram