СБУ провела масштабні антитерористичні навчання на Миколаївщині

Штаб Антитерористичного центру при СБУ провів масштабні навчання на військових об’єктах Миколаївської області.

Про це повідомляють у пресслужбі СБУ.

За легендою навчань декілька груп противника мали здійснити диверсію на одній з військових частин в Очакові, а також низку терактів на об’єктах критичної інфраструктури міста для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Метою тренувань стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичних операцій на об’єктах критичної інфраструктури регіону.

Завдяки злагодженим та ефективним діям учасники тренувань успішно впоралися із поставленими завданнями. Умовному противнику не вдалося проникнути на військовий об’єкт і здійснити там вибух. Крім того, учасники навчань успішно захистили об’єкти критичної інфраструктури міста. У ході спецоперації була виявлена та затримана частина умовної ДРГ, а наслідки її підривної діяльності нейтралізовано, – йдеться у повідомленні.

У контрдиверсійних заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацполіції, Патрульної поліції, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Керівництво Штабу АТЦ СБУ проаналізувало кожен етап навчань і відзначило належний рівень підготовки учасників тренування. Силовикам було також надано додаткові рекомендації щодо підвищення рівня захищеності стратегічних об’єктів регіону та ефективності контрдиверсійної роботи.

Нагадаємо, що З 8 до 10 червня 2021 року на території Миколаївської області регіональна Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області проведе триденні антитерористичні навчання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram