Фото: Національна поліція

Сам удома: в Херсоні маленький хлопчик викликав копів, бо злякався

В Херсоні до поліції звернувся 6-річний хлопчик. Він назвав своє ім’я і сказав, що йому дуже страшно залишатися самому удома.

Про це повідомили в ГУНП Херсонської області.

Оператор заспокоїв дитину і дізнався, що мати хлопчика терміново від’їхала у справах і обіцяла повернутися за 15 хвилин. Син лишився сам і сильно злякався. Щоб допомогти дитині, за адресою виїхала група реагування на факти домашнього насильства. Вони постійно були на зв’язку з хлопчиком та розмовляли з ним.

Дитина зустріла їх біля входу на подвір’я. Поліцейські зателефонували його мамі. Жінка за лічені хвилини повернулася додому. Вона пояснила, що на час своєї відсутності залишала сина з нянею. Але цього разу ніхто не міг наглядати за ним, тож вона залишила його на 15 хвилин самого і поїхала у термінових справах.

Мати не знала, що син злякається і телефонуватиме в поліцію. Хлопчик заспокоївся. З жінкою провели профілактичну бесіду і порадили більше не залишати сина самого.

Нагадаємо, 6 грудня у скейт-парку біля СК «Надії», чоловік через конфлікт з підлітками відкрив стрілянину по одному з них.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram