«Рух» вибив МФК «Миколаїв» з Кубка України

Вчора, 21 вересня, в поєдинку 1/16 фіналу Кубка України МФК «Миколаїв» поступився на Центральному міському стадіоні ФК «Рух», який виступає в українській Прем’єр-лізі з рахунком 0:3.

Про це повідомила прес-служба МФК «Миколаїв»

МФК «Миколаїв»: Фастів, Голубка, Мельничук, Жавко (Студенков 90), Кравченко (Боровський 88), Нечипоренко (Рязанцев 90), Окатий, Фальковський, Березянський, Сурженко, Росляков

«Рух»: Бандура, Кухарук, Кузик (Карабін 80), Оріховський (Сапуга 80), Кондраков, Альваренга (Рунич 70), Бренер (Варфоломєєв 86), Стаменкович, Савчук, Лях, Слюсар.

На першій же хвилині матчу Нечипоренко філігранним ударом міг відкривати рахунок в матчі, проте, в цьому епізоді варто відзначити голкіпера «Руху» Бандуру, який в цьому епізоді врятував свою команду. «Корабели» заволоділи ініціативою і впевнено контролювали м’яч, створюючи моменти біля воріт суперника.

Битися проти команди вищої ліги стало складніше, коли вже на 21-й хвилині «Миколаїв» залишився грати вдесятьох. Це захисник Павло Березянський отримав пряму червону картку за фол «останньої надії» на лінії штрафного майданчика. Далі «Миколаєву» вже було складно будувати позиційні атаки.

Варто сказати, що «Рух» грав на класі, а МФК «Миколаїв» за рахунок бажання та характеру. На 38-й хвилині матчу нападник ФК «Рух» поклав шикарний гол у ворота «корабелів». М’яч потрапив від поперечини точно у ворота Фастіва.

Другий гол довго чекати не довелося. Після удару футболіста «Руху» м’яч потрапив в руку захиснику «Миколаєва» Голубці, тож суддя поставив однозначний пенальті і «вручив» жовта картку для захисника миколаївської команди. Кондраков впевнено реалізував 11-метровий, розвівши м’яч і Фастіва по різних кутах.

Другий тайм пройшов особливо без моментів біля воріт обох команд. В кінці тайму забивати могли як гості, так і господарі поля. Так в одному з епізодів, після удару Кондракова під м’яч «постелився» Голубка. А вже на той час нападник господарів Жавко втратив хороший шанс відіграти один гол.

Захисник «Руху» віддав пас прямо йому в ноги, однак, Владиславу забракло влучності удару, щоб послати м’яч у сітку воріт.

У цій грі вже на додаткових хвилинах був ще один пенальті. Це Окатий підштовхнув свого візаві в штрафній зоні. Кондраков знову переграв Фастіва у цій дуелі.

Підсумковий рахунок матчу 0-3 і «Миколаїв» залишає Кубок України.

Нагадаємо, в 1/32 фіналу МФК «Миколаїв» розгромив «Вовчанськ» з рахунком 4:1. У складі «корабелів» результативними ударами відзначилися Голубка і Нечипоренко, а на рахунку Кравченка оформлений дубль. У гостей єдиний гол забив Пец, реалізувавши пенальті.