Фото: TUT.by

Російські спецпризначенці розігнали мітинг у Білорусі, – колишній посол України

Колишній посол України у Білорусі Роман Безсмертний стверджує, що у розгоні мітингувальників у Білоруси взяли участь спецпризначенці з Росії.

На думку Безсмертного, про це свідчить характер дій правоохоронних органів. Також Безсмертний у коментарях Уніан запевнив, що дії спецпризначенців були завчасно домовлені між урядами Росії та Білорусі.

«У районі Стели перемоги, в районі проспекту Мошерова, центральної площі, в районі площі Неміги – там під’їзди будинків залиті кров’ю. Коли розбігалися, людей розбили на сегменти, і спеціальні війська їх просто били у під’їздах, тому що люди ховалися. Дуже багато побито молодих людей

“Це свідчить про те, що, очевидно, було виконано угоду між Міністерством внутрішніх справ Білорусі і Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації про взаємодопомогу в охороні громадського порядку і державний кордон. Там якраз є пункт про надання військ спеціального призначення для забезпечення громадського порядку”, – підкреслив Безсмертний.

Нагадаємо, увечері 9 серпня у Мінську на проспекті Переможців автозак в’їхав у натовп протестувальників, двоє людей отримали поранення.  

Повідомлялось, що одна людина загинула і троє серйозно постраждали в результаті в’їзду автозака в натовп під час акцій протесту в Мінську.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram