Олексій Резніков. Фото - ТСН / УНІАН

Росіяни готували провокацію із обміном полоненими, – Резніков

РФ пропонувала передати полонених через “людину, яка свято вірить у Мінські угоди”, і назвали прізвище цього народного депутата.

Про це в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” сказав віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, пише ТСН.

“Росіяни зробили такий трюк: вони сказали, що тих дев’ять, а потім чотири особи, про яких вони декларативно проговорили, – вони будуть віддаватися нібито Україні поза Мінським і Нормандським форматом. Вони сказали, що віддадуть тій людині, яка свято вірить у Мінські угоди, і назвали прізвище цього народного депутата. Але було акцентовано, що це іде поза Мінським та Нормандським форматом. Це була провокація”, – сказав Олексій Резніков.

Україна на цю пропозицію не пристала і не пристане.

Читайте також: На кожен постріл противника на Донбасі має бути відповідь з української сторони, – Кравчук

“У жодному разі. Якщо вони вважають, що вони хочуть віддати наших полонених, всіх ми заберемо. Леонід Макарович Кравчук готовий зустрічати разом із пані Людмилою Денісовою, уповноваженою Верховної Ради з прав людини, у будь-якому місці, на будь-якому КПВВ забрати людей і надати їм медичну допомогу. Ми готові забрати всіх наших без будь-яких умов та обмежень”, — сказав Резніков.

Нагадаємо, що 14 лютого на Донбасі загинуло троє українських військових. Загиблими бійцями виявились: капітан Олександр Войтенко (1974 року народження), солдат В’ячеслав Олексієнко (1987 року народження) та старший солдат Дмитро Мироненко (1994 року народження).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram