Фото: Міністерство оборони України

Родинам загиблих у катастрофі Ан-26 почали перераховувати гроші

Міністерство оборони перерахувало перші кошти для виплати одноразової грошової допомоги за військовослужбовців, загиблих в результаті катастрофи літака Ан-26Ш в Харківській області.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Більше 28 мільйонів гривень направлено Сухопутних військ ЗСУ для розподілу по військкоматах. Відзначається, що на наступному тижні військові комісаріати перерахують ці кошти на рахунки одержувачів допомоги.

Поки що рішення про виплату прийнято стосовно 19 загиблих курсантів Харківського Національного університету Повітряних Сил. Документи по ним розглянуті комісією Міноборони, протокол засідання якої затверджений міністром оборони.

Рішення про решту виплати буде прийнято після остаточного офіційного встановлення всіх обставин і причин авіакатастрофи, відзначили в Міноборони.

На сьогодні продовжує працювати урядова комісія і триває робота з проведення технічного розслідування катастрофи літака Ан-26Ш. Результати роботи комісії повинні бути представлені міністру оборони до 25 листопада.

Нагадаємо, 1 жовтня, біля Чугуєва Харківської області на місці аварії літака Ан-26 Збройних сил України встановили тимчасовий пам’ятний знак.

Як відомо, 7 жовтня, у Миколаєві попрощалися з курсантами Харківського національного університету Повітряних Сил Володимиром Олабіним та Андрієм Померанцевим, які 25 вересня загинули під час катастрофи АН-26.

Раніше повідомлялось, Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно медаллю «За військову службу Україні» 27 військових, загиблих в катастрофі літака АН-26 під Чугуєвом на Харківщині.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram