Робоча група з оптимізації структури органів виконавчої влади перейшла до заслуховування пропозицій депутатів

Робоча група з питань оптимізації структури органів виконавчої влади перейшла до розгляду пропозицій депутатів міської ради. Новий формат роботи віце-мерів запропонував Максим Невінчанний, скоротивши в своїй презентації кількість заступників міського голови до чотирьох.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Депутат переконаний, в даний час в міській раді склад заступників мера формують під певних людей і підпорядковані їм відділи.

Я пропоную перейти до іншого принципу: не створювати під людину структуру, а робити під функції і запити сьогоднішнього міста, – запропонував депутат.

Максим Невінчанний пропонує в найближчому майбутньому в структурі міської ради мати чотирьох заступників міського голови. Віце-мер за формою, сфера відповідальності ЖКГ та інфраструктура, заступник за змістом, так би мовити соціальний напрямок роботи, перший заступник та керуючий справами.

Пропонується зробити наступним чином, щоб не було у заступника міського голови людини, яка одночасно директор департаменту і у нього лише одне управління, або в нього якихось пару відділів, а щоб зберігався певний рівень організаційної ієрархії. Тобто, якщо він заступник міського голови, у нього підлеглі щонайменше 2 департаменти. Немає сенсу утримувати заступника міського голови і цьому ж заступнику давати всього одне відомство, – пропонує Невінчанний.

Депутат каже, структура роботи міськради, яку він пропонує, включатиме близько 700 співробітників. Попри те, що головна ідея концепції Максима Невінчанного виключити всі дублюючі органі та функції зі структури органів виконавчої влади, член робочої групи Станіслав Мартиросов помітив їх і в схемі депутата. До того ж, пропозиції Невінчанний оформив російською мовою. Депутат Мартиросов запропонував передивитись ці пункти і підготувати проєкт державною мовою.

Заступник міського голови Анатолій Петров каже, перш ніж вивільняти посади слід чітко прописати функціонал та кількість людей для виконання цього функціоналу.

І тільки тоді переходити до економічної складової і перераховувати, які видатки закладались на департамент, які, відповідно, ми можемо скоротити до штатної чисельності і що ми вивільняємо. Бо я зібрав функціонал гуманітарного блоку, передивився його. Для прикладу, управління фізичної культури і спорту, на сьогоднішній день там знаходиться всього 7 чоловік. І той функціонал, який сьогодні прописаний законодавством, фактично зменшити там я нічого не можу, – пояснив Анатолій Петров.

Також чиновник нагадав про законодавчу базу на якій ґрунтується робота тих чи інших департаментів і управлінь. Зрештою члени комісії звернулись до Максима Невінчанного з пропозицією більш детально розписати і надати функціонал підлеглих запропонованої структури та більш конкретну чисельність працівників. З цим депутат погодився і пообіцяв надати такі розрахунки на наступному засіданні робочої групи.

Раніше повідомлялось про те, що в рамках оптимізації роботи органів виконавчої влади зміниться структура управління соц.захисту.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930