Фото: Turkish airlines

Рейс із Стамбула покружляв над Миколаївським аеропортом і повернувся назад

Сьогодні, 30 січня, борту Turkish Airlines, що летить зі Стамбула в Миколаїв, не вдалося приземлитися в міжнародному аеропорту.

Про ситуацію розповів родич однієї із пасажирок Микола Орлов на своїй сторінці у Facebook.

Він наголосив на тому, що рейс затримували, літак почав нарізати кола над аеропортом, після чого його розгорнули через несприятливі погодні умови.

Сьогодні вдалося пройти реєстрацію, далі затримка рейсу, кілька кіл над аеропортом, посадка літака та кульмінація: скасування рейсу через погодні умови. Я ЗА БЕЗПЕКУ! Знаю, що турецькі авіалінії дуже вибагливі, — написав користувач.

Микола Орлов також поскаржився на низку причин, які на його погляд, говорять про низький рівень сервісу в Миколаївському аеропорту.

Нам щастить не вилетіти з Миколаєва втретє поспіль за три місяці (…) Квиток з Одеси дешевший ніж із Миколаєва, плюс витрати тепер на дорогу до Одеси і назад, втрачений день та мінус +/-2000 гривень, – вказав Микола Орлов.

За даними сервісу FlightRadar24 борт Airbus A319-132 піднявся зі Стамбула, взяв курс на Миколаїв, куди дістався о 9:50 ранку. Після цього він кружляв над аеропортом майже годину. Далі літак повернувся до Туреччини.

Нагадаємо, у понеділок, 3 січня, КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» скасував рейс Стамбул-Миколаїв-Стамбул.

Як відомо, авіаперевізник Turkish Airlines з вересня 2021 року відкрив новий рейс Стамбул-Миколаїв-Стамбул. Тепер полетіти у Туреччину можна з Миколаївського міжнародного аеропорту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram