Фото: з відкритих джерел

Рейдери намагалися захопити базу відпочинку у Коблево

Сьогодні, 7 жовтня, слідчий суддя Очаківського міськрайонного суду обрав запобіжний захід  директору підприємства, якого підозрюють у незаконному захопленні приміщень бази відпочинку «Волна» у Коблево.  

Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура з посиланням на Миколаївську окружну прокуратуру.

Як повідомляє слідство, зловмисник достовірно знав про те, що майно належить іншому підприємству, проте спробував його захопити. Чоловік оманою надав держустановам та органам місцевого самоврядування завідомо недостовірні документи, домігся незаконного присвоєння приміщенням іншої адреси та уклав договори оренди земельної ділянки під ними.

У подальшому його спільники – працівники охоронної фірми, захопили будівлі бази відпочинку. Після цього державний реєстратор без будь-яких документів незаконно перереєстрував право власності на приміщення бази відпочинку у Єдиному державному реєстрі речових прав.

Нагадаємо, що Господарський суд Миколаївської області зобов’язав фермерське господарство Березнегуватського району відшкодувати в бюджет більше 500 тисяч гривень збитків за самовільне захоплення земельної ділянки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram