Рада займеться судовою реформою після зауважень Зеленського

На нараді у Президента України обговорили заплановані на розгляд парламенту законопроекти, серед яких і той, що стосується реформування судової системи України.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Судова система в тому форматі, в якому вона сьогодні існує, вже довела свою непридатність. Українці не довіряють судам, ця організація дуже корумпована і занадто хитка. Ми повинні це змінити, тому що саме зміни у судовій системі є запорукою сильної України, де захищені права кожного громадянина. Це також є кроком на шляху євроінтеграції України, – заявив Володимир Зеленський під час форуму «Україна 30».

У нараді взяли участь голова Верховної Ради Дмитро Разумков, прем’єр-міністром Денис Шмигаль, керівники парламентських комітетів і представники уряду.

Наступного тижня питання реформування судової системи буде додатково всебічно обговорено на черговому Всеукраїнському форумі «Україна 30».

Нагадаємо, 23 лютого, Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Його звинувачують у викраденні колишнього депутата Сергія Щербича в 2015 році.

Раніше повідомлялось, 25 лютого, Голосіївський районний суд постановив заблокувати в Україні 426 сайтів, серед яких, зокрема, російські та українські засоби масової інформації.

Як відомо, того ж дня, Служба безпеки України оголосила в розшук підозрюваного у державній зраді блогера Анатолія Шарія.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram