У Верховній Раді 29 квітня призначили нового міністра енергетики України. Ним став уже колишній віцепрезидент “Енергоатому” Герман Галущенко.
Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Вітаємо Германа Валерійовича в урядовій команді, – зазначив Шмигаль.
Відповідне рішення ухвалили 305 голосами, більшість з яких від представників партії “Слуга народу”.
Нагадаємо, Інститут ВМС Національного університету «Одеська морська академія» спільно з кафедрою ВМС Національного університету оборони імені Івана Черняховського та Командуванням ВМС розробили Доктрину Військово-морських сил ЗСУ.




