Рада планує розглянути проєкт бюджету 21 вересня

Верховна Рада планує розглянути проєкт закону №6000 “Про Державний бюджет на 2022 рік” на пленарному засіданні у вівторок, 21 вересня.

Про це Голова ВР Дмитро Разумков повідомив під час засідання Погоджувальної ради, передає Укрінформ.

У вівторок планується розгляд проєкту закону “Про державний бюджет України на 2022 рік”. Хотів би подякувати Кабінету Міністрів України. Вони вчасно, згідно з чинним законодавством, 15 вересня внесли цей законопроєкт до Верховної Ради України.

Хотів би подякувати комітету ВР з питань бюджету, він також опрацьовує документ. Сподіваюся, що ми нормально в строки зможемо розглянути ці важливі для держави питання, – сказав Разумков.

Він висловив сподівання, що парламент вчасно ухвалить проєкт державного бюджету на 2022 рік. Окрім цього, спікер розповів, що на пленарному засіданні 21 вересня парламент розгляне блок соціальних законопроєктів.

За його словами, впродовж поточного пленарного тижня народні депутати розглядатимуть, зокрема, законопроєкти №3959 “Про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України” та №4533 “Про конституційну процедуру”.

Читайте також: Кабмін затвердив та передав в Раду проєкт держбюджету на 2022 рік

Водночас Разумков зауважив, що до проєкту закону №4533 подано велику кількість правок, і закликав членів Комітету ВР з питань правової політики та авторів правок якісно опрацювати їх для того, що Рада змогла ефективно розглянути відповідний документ.

Нагадаємо, що міжнародний валютний фонд почне віртуальну місію в Україні з питань першого перегляду програми «Stand-by» ближче до кінця вересня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram