ФОТО: Національна поліція

Рада може цього року ухвалити закон про легалізацію медичного канабісу

Народний депутат, голова комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявив, що Верховна Рада у 2022 році може легалізувати медичний канабіс.

Про це голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат із парламентської фракції “Слуга народу” Михайло Радуцький розповів у інтерв’ю Укрінформу.

Уже оприлюднений на обговорення урядовий законопроєкт про легалізацію медичного канабісу… Цей документ буде зареєстровано. Він зайде до нас на комітет. Я сподіваюся, що депутати комітету підтримають його, – сказав нардеп.

Він зазначив, що урядовий законопроєкт відрізняється від проєкту, запропонованого членами медичного комітету та відправленого парламентом на доопрацювання, зокрема, посиленням контролю Національної поліції України за обігом конопель. Окрім цього, за словами Радуцького, у редакції документа, ініційованого Кабміном, більш чітко визначено, що таке медичний канабіс та процедуру його імпорту.

Читайте також: У пенсіонера з Вознесенська поліцейські вилучили канабіс на понад мільйон гривень

Політик підкреслив, що ухвалення відповідного законодавчого акта дасть можливість отримати доступ до ліків понад двом мільйонам українців.

Знову-таки в суспільстві було багато наративів, що це легалізація наркотиків. Ані в тому законопроєкті, який був направлений на доопрацювання, ані в новому урядовому, немає жодного слова про легалізацію наркотиків. Йдеться лише про медичний канабіс, – наголосив парламентарій.

Він висловив сподівання, що Верховна Рада ухвалить документ упродовж 2022 року.

Нагадаємо, що у червні минулого року народні депутати України зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №5596 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науковій та науково-технічній діяльності”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram