Питання сортування сміття на міському полігоні твердих побутових відходів має бути вирішене ближчим часом з огляду на нагальність проблеми. Таку думку в ефірі нашого каналу висловив Дмитро Фалько. Нагадаємо, конкурс на визначення оператора сміттєсортувальної лінії провели в травні. Однак міські депутати поставили під сумнів доцільність реалізації проекту у запропонованому раніше вигляді. В результаті дискусії розтяглися на два місяці. Між тим, час для їхнього продовження спливає – вважає секретар Миколаївської міськради:
На попередній сесії і на комісіях, що передували їй, у нас виносився тільки один проєкт рішення. Це про затвердження результатів конкурсу та укладання договору з переможцем. У депутатів виникло багато запитань. Також була рекомендація бюджетної комісії розробнику – розробити альтернативний проєкт рішення про відмову та скасування. Очікувалося, що до нас на комісії та на сесію прийде переможець цього конкурсу та розповість від першої особи, як і що він планує там робити, і як це все відбуватиметься. На жаль, цього не сталося. Думаю, що у нас є два шляхи сьогодні. Або все ж таки приїде переможець, поспілкується і доведе депутатам свою думку та необхідність укладання саме такого договору. Або все ж таки буде скасовано результати цього конкурсу, буде оголошено новий конкурс, і в цього ж переможця буде можливість знову взяти участь. Можливо, хтось іще залишиться, можливо, на конкурсі будуть виконані інші умови. Те, що нам потрібна сортувальна лінія – це всім зрозуміло, це нагальна проблема і дуже гостро сьогодні стоїть. Інколи не менш гостро, ніж питання з водою. Тому я впевнений, що ніхто не буде затягувати з цією справою, і найближчим часом воно якось розв’яжеться.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




