Фото: Віра Святелик

Публічний звіт міськради: до бюджету міста не “дійшли” 90 млн гривень

Місто отримало за минулий рік близько 23 мільйонів у якості довгостокових кредитів на будівництво житла, але за планом Миколаїв не відпрацював 103 мільйони гривень.

Першою звітувала директор департаменту фінансів Віра Святелик, яка повідомила, що доходи становлять 4 мільярди 56 мільйонів гривень – це 97,5% планових показників. Витрати склали 4 мільярди 86 мільйонів гривень. Про це повідомляє інтернет-портал Преступности.НЕТ.

Недовиконання склало 103 мільйони гривень. До бюджету не надійшли ще 90 мільйонів у вигляді податків та інших зборів.

Витрати на заробітну плату склали 1 мільярд 968 тисяч гривень, на медикаменти – 57 мільйонів гривень, на харчування – 70 мільйонів. Оплата комунальних послуг склала 175 мільйонів гривень, а витрати на соцзабезпечення – 138 мільйонів гривень.

Прибуткова частина склалась з: 77,1% – податки, збори та інші платежі, що надійшли до загального фонду; 1,8% – податки і збори, що надійшли до спеціального фонду; 21,1% – офіційні трансферти.

Миколаїв отримав близько 23 мільйони в якості довгострокових кредитів на будівництво житла, повернуто кредитів в розмірі 6 мільйонів.

На капітальні видатки направлено 786 мільйонів гривень. Структура видатків бюджету розвитку: купівля обладнання – 79,7 мільйонів гривень, близько 50% були спрямовані на оновлення саме медичного обладнання; капітальні ремонти 405,7 мільйонів; капітальне будівництво та реконструкція – 141 млн. Сума невикористаних коштів складає 173,1 мільйон.

Нагадаємо, що Ганну Ременнікову призначили керівником адміністрації Інгульського району. Відповідне розпорядження про призначення набуває чинності з вівторка, 2 березня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram