Фото: Danylo Mokryk / Facebook

Публічно в кулуарах Ради: нардеп Кива обматюкав журналіста Bihus.Іnfo

Народний депутат від «Опозиційною платформи – За життя» Ілля Кива обматюкав керівника Bihus.info Дениса Бігуса після того, як журналіст проекту Данило Мокрик в кулуарах Верховної Ради запитав його про відмивання грошей через конвертаційні центри.

Відео розмови з’явилося на YouTube-каналі Pavlovsky News, пише Бабель.

Я знаю одне, що ваш керівник – пі***ас і гомосексуаліст… Ви є пособником пі***аса … Ви займаєтеся дешевим пі***жом і провокаціями. У вас керівник пі *** ас і корупціонер, – сказав Ківа, маючи на увазі Дениса Бігуса.

Журналіст у відповідь нагадав Ківі, що він «живе за його податки», після чого нардеп запропонував, щоб Бігус заплатив податки «за всі вкрадені їм гроші».

Крім цього, Ківа запевнив, що проти нього не відкрито жодної кримінальної справи.

Відзначимо, згідно з даними порталу Судова влада України, проти Ківи зараз розглядають кілька кримінальних проваджень, зокрема, більшість з них – позови про захист честі, гідності та визнання інформації недостовірною.

У мене всі справи закрито… Якщо у вас є докази, звертайтеся до правоохоронних структур, ви займаєтеся тільки дешевим пі**жем і провокаціями, – сказав нардеп.

Після того як Ківа кілька разів образив журналіста і його керівника, він запропонував журналісту «засуньте мені в ж**у ці довідки від СБУ». Через мить депутат виправив себе: «Ні, своєму пі***су керівнику».

Які питання – такі і відповіді. Як зайшов, то і надів, – резюмував Ківа.

Згодом Данило Мокрик на своїй сторінці в Facebook пообіцяв, що незабаром Bihus.info оприлюднить результати нового розслідування про Ківу.

До того ж він прокоментував ганебну поведінку Ківи.

Поведінка Іллі Киви ганьбить не просто фракцію ОПЗЖ. Вона ганьбить Верховну Раду і українську державу.Таке бидляцьке спілкування нардепа і з журналістом, і просто з платником податків, за гроші якого Кива підтримує свою життєдіяльність, – це треш. Те, що ОПЗЖ провело в Раду і тримає в себе таке – це обличчя ОПЗЖ. Головне обличчя. Те, що про бидляцтво Киви мовчить ВР і Комітети зі свободи слова і депутатської етики – це обличчя парламенту. Те, що закони в Україні приймає і доступ до парламентської трибуни має людина з явними порушеннями – це катастрофа. І насмішка над платниками податків, – написав журналіст.

Нагадаємо, депутати Миколаївської міськради на сесії засудили вчинок свого колеги, який опублікував на своїй сторінці в Facebook скріншот новорічного привітання президента РФ Володимира Путіна.

Раніше повідомлялось, миколаївська міська рада ухвалила проект рішення про звернення депутатів до Верховної Ради України, Президента України і Кабінету Міністрів України щодо розробки та прийняття Закону України «Про колабораціонізм».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram