ФОТО: Миколаївська ОДА

Призначено нового керівника Миколаївського аеропорту

Новопризначеним виконуючим обов’язки генерального директора Комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» став Петро Кизим.

У вівторок, 28 вересня, відбулося спілкування голови Миколаївської обласної державної адміністрації Віталія Кіма та голови Миколаївської обласної ради Ганни Замаєєвої з новопризначеним керівником аеропорту, повідомляє пресслужба Миколаївської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що Петро Кизим був призначений розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації Віталія Кіма від 24.09.2021 № 279-рк, згідно з яким, 25 вересня вже приступив до виконання своїх обов’язків.

Читайте також: Миколаївський аеропорт запускає рейси до Грузії

Випробувальний термін новопризначеного керівника складає шість місяців.

Сподіваюся, що ви чітко розумієте, які перед вами стоять задачі й надалі зможете успішно їх вирішити. Аеропорт має ряд здобутків, його потенціал потрібно зберегти та примножити. Це ваша задача. Вважаю, що термін у шість місяців достатній для того, щоб показати перші результати та вашу ефективність, – звернувся очільник області.

Читайте також: Миколаївський міжнародний аеропорт відкрив регулярні рейси до Стамбула

У свою чергу, Петро Кизим запевнив, що бачить подальші кроки для розвитку Миколаївського аеропорту та надасть свої пропозиції найближчим часом.

Наразі ми розглядаємо всі проблемні питання аеропорту, для того, щоб якнайскоріше їх вирішити та продовжити розвиватися. Жителі Миколаївської області мають користуватися своїм домашнім комфортним аеропортом і ми зробимо все для цього можливе, – повідомив в. о. гендиректора аеропорту Петро Кизим.

Голова обласної ради Ганна Замазєєва зауважила, що найближчим часом потрібно працювати в напрямку залучення нових авіаперевізників й розробити першочергові, оперативні стратегічні цілі та завдання.

Нагадаємо, 17 вересня Барна подав у відставку з посади директора Миколаївського аеропорту.

Пізніше повідомлялося, депутат Миколаївської обласної ради Олександр Мосін заявив, що директор комунального підприємства «Миколаївський міжнародний аеропорт» Федір Барна не надає повноцінну інформацію про розвиток аеропорту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram