Прибирання опалого листя в Інгульському районі

Адміністрація Інгульського району вживає заходів щодо покращення естетичного вигляду району. Прибирання опалого листя здійснює підрядна організація «Карс-клінінг».

Про це повідомляє кореспондент “ТРК МАРТ”.

Підрядна організація із залученням спеціалізованої техніки на замовлення адміністрації Інгульського району ліквідувала звалище опалого листя біля будинків 28 і 30 на вулиці Паркова.

Зібране опале листя вивозять на спеціалізоване сміттєзвалище за Мішково-Погоріловським кладовищем. За порушення «Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в Миколаєві передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Спалювати листя заборонено. Це дуже негативно впливає на здоров’я миколїаців, забруднює довкілля, а корім того, порушується законодавство України. Це веде за собою адміністративне стягнення. Саме тому хочеться нагадати мешканцям міста, щоб вони не порушували ці закони і намагались прибирати сміття у спеціально визначених для цього місцях у Інгульському районі, підкреслив в.о. голови адміністрації Інгульського району Антон Ужва.

Незважаючи на усі попередження містян, сміттєзвалища продовжують з’являтися. Не допустити створення несанкціонованих сміттєзвалищ – мета адміністрації інгульського району на наступний рік.

Нагадаємо, що в одній із миколаївських шкіл висадили алею з каштанів на честь випускників

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві закінчити оновлення тротуару від площі Перемоги до залізничного вокзалу обіцяють до кінця року

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram