ПроМиколаїв: «МАРТ» проінспектував нещодавно відкритий сквер «Горобиновий»

Незвичайні лавочки, зручні доріжки, LED-освітлення — це про реконструйований торік сквер «Горобиновий» у центрі Миколаєва. Нова улюблена зелена локація з’явилась у місті завдяки проекту взаємодії місцевої влади та приватної транспортно-експедиційної компанії «Простір».

Про це йдеться у черговому випуску програми «ПроМиколаїв».

Пальмову гілку першості підхопили департамент житлово-комунального господарства Миколаєва та транспортно-експедиційна компанія «Простір», яка вже чверть століття надає свої послуги місту. Проєкт взаємодії зі сквером «Горобиновим» має своєрідний символізм для підприємців.

У минулому році зародилась така ідея, аби до нашого ювілею — 25 років компанії, створити гарний куточок у місті, за яким ми будемо доглядати, проводити суботники, а також здійснювати його благоустрій. Це проект народився, як спільний з боку міської влади та нашої фірми, — розповів Михайло Тульський, радник директора компанії «Простір».

Реконструкцією скверу, як передбачили ініціатори, став благоустрій території зеленої зони, встановлення комфортних лавок, а також облаштування сучасного LED-освітлення.

Директор департаменту ЖКГ та віце-мер Сергій Коренєв згадув, як розпочинались перемовини щодо реалізації спільної ініціативи міської влади та бізнесу.

Починалося все з ідеї того, що компанія «Простір» хоче інвестувати у благоустрій міста якісь кошти. При цьому їх сума називалась у значно меншому розмірі, ніж фактична кількість витрат, що була здійснена цими активними людьми, — розповів він.

Сергій Коренєв заначив, схему для виконання робіт створили самі того не знаючи місцеві жителі, протоптавши зручні для них стежинки в хащах зеленої зони. Всього за декілька місяців – з травня по жовтень минулого року, доріжки були покриті різнокольоровою тротуарною плиткою, а навколишнє середовище перетворилось на улюблене місце відпочинку для мешканців сусідніх багатоповерхівок.

Інвестиції міста близько 300 тисяч гривень, з боку компанії близько до двохсот тисяч, — повідомив директор департаменту ЖКГ.

У відомстві та компанії «Простір» впевнені, досвід скверу «Горобиновий» має стати прикладом для інших представників бізнесу та залучити їх до реалізації майбутніх проектів спільно з місцевою владою.

Нагадаємо, у Тернівці показали скейт та воркаут-майданчики, котрі спорудили коштом «Громадського бюджету» у минулому році.

Як відомо, у Корабельному районі розповіли, як реалізували проєкт «Громадського бюджету» в Богоявленському сквері.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram