Президент Зеленський призначив нових очільників Вознесенського та Первомайського районів

Президент України Володимир Зеленський призначив нових керівників Вознесенської і Первомайської районних державних адміністрацій.

Відповідні розпорядження опубліковані на сайті Офісу президента України.

Зокрема, згідно розпорядженням №124/2021-рп головою Вознесенської РДА став Сергій Шурабура, який раніше очолював Доманівську райдержадміністрацію, а саме до укрупнення районів області.

Як відомо, за новим поділом до Вознесенського району входять: Вознесенський, Братський, Доманівський, Єланецький, Веселинівський райони, а також міста Вознесенськ і Южноукраїнськ.

Сергій Шарабура / Фото: Facebook

У своїй фінансовій декларації Сергій Шурабура зазначив, що у минулому році він отримав 39 тисяч 984 гривні за роботу у територіальному центрі соціального обслуговування Доманівської райдержадміністрації; 70 тисяч 723 гривні за роботу в Доманівської РДА. Також він задекларував 125 тисяч 645 гривень доходу від зайняття незалежною професійною діяльністю. У декларації зазначено, що сума кредитних зобов’язань Сергія Шурабури становить 41 тисячу гривень.

Окрім цього на сайті Верховної Ради вказано, що Сергій Шурабура на громадських засадах є помічником народного депутата від «Слуги народу» Артема Чорноморова.

Також президент іншим розпорядженням №125 / 2021-рп, призначив головою Первомайської РДА Сергія Саковського, котрий вже її очолював. Тож главі держави, в рамках реформи децентралізації, необхідно було спочатку звільнити його із займанної посади, а потім призначити заново у вже укрупнений район.

Сергій Саковський / Фото: Facebook

Варто зауважити, що до Первомайського району після укрупнення увійшли: Первомайський, Арбузинський, Врадіївський, Кривоозерський райони, а також місто Первомайськ.

Згідно декларації, Сергій Саковський володіє будинком площею 67,2 квадратних метри, а також земельною ділянкою в 540 метрів квадртних. У минулому році він отримав 8 тисяч 175 гривень за роботу в управлінні освіти Первомайської міськради та 523 тисячі 996 гривень за роботу на посаді глави Первомайської РДА . Також він задекларував 118 тисяч 614 гривень доходу дружини Олени за роботу в управлінні освіти Первомайської міськради. У декларації Сергій Саковський також вказав, що в банках у нього відкрито 8 рахунків і ще чотири у його дружини.

Згідно даних ресурсу Рosipaky.info Сергій Саковський є помічником народного депутата Максима Дирдін, проте на офіційному сайті парламенту ця інформація відсутня.

Нагадаємо, 25 лютого, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Оксани Маркарової надзвичайним і повноважним послом України у Сполучених Штатах Америки.

Також «МАРТ» повідомляв, Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо процедури обрання керівника закладу вищої освіти».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram