Поліцейські перевіряють ринків, заклади освіти, установи, які працюють у сфері торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування та перевозять пасажирів.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.
На території області щодня працюють мобільні рейдові групи, до яких входять 80-90 поліцейських, представники Держпродспоживслужби, органів місцевого самоврядування та члени громадських формувань із охорони публічного порядку.

Миколаївська область перейшла до «червоної» карантинної зони 26 жовтня, і за цей період рейдові групи перевірили 3486 об’єктів та 1126 рейсів міжобласного напрямку.
За порушення карантинних норм правоохоронці винесли 267 постанов, серед них:
- 202 – заклади сфери послуг та торгів;
- 28 – пасажири громадського транспорту;
- 22 – громадяни, які не носили маски у громадських місцях;
- 9 – заклади громадського харчування.

Шановні громадяни! Не забувайте дотримуватись соціальної дистанції, носити маски і дезінфікувати руки, – закликають у повідомленні.
Нагадаємо, що




