Фото: Укрінформ

Працівники СБУ завадили провести засідання акціонерів «Мотор Січі»

31 січня, в Запоріжжі мало відбутися позачергові загальні збори компанії «Мотор Січ». Однак на місце зборів приїхали представники Служби безпеки України.

Збори акціонерів повинні були відбутися у Запоріжжі за адресою Південне шосе, 8. З восьмої години ранку тут зібралися кілька десятків співробітників підприємства з плакатами «Закон на стороні Мотора», «Не допустимо рейдерське захоплення», повідомляє кореспондент видання «Укрінформ».

Працівники розказили, що не отримували жодних повідомлень про проведення зборів акціонерів, а про захід дізналися з інтернету. Мовляв, в статуті «Мотор Січі» зазначено, що акціонери повинні отримати документи про проведення зборів через місяць.

Фото: Укрінформ

На місці працювали більше півсотні поліцейських і близько 200 військовослужбовців Нацгвардії. Приблизно о 9:30 приїхала група народних депутатів. Серед них був член фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко, котрий заявив, що до них звернувся трудовий колектив «Мотор Січі».

Є рішення РНБО, накладено Указом Президента санкції. Ми приїхали здійснити парламентський контроль у рамках наших повноважень. Для того, аби тут сьогодні не вчинявся злочин проти держави. У нас є інформація, що тут має відбуватись захід, на який накладено станції. Якщо це так, ми будемо викликати СБУ, – заявив народний депутат Арсеній Пушкаренко.

Фото: Укрінформ
Фото: Укрінформ

У той же час, як уточнило видання, викликати Службу безпеки не довелося – спецназівці приїхали самі. Як повідомила прес-служба СБУ, вони прибули проводити санкціоновані судом слідчо-оперативні дії за адресою оголошення загальних зборів акціонерів.

Там пояснили, що правоохоронці фіксують можливі протиправні дії представників компаній DCH і Skyrizon Aircraft Holdings Limited, пов’язані з встановленням контролю над акціонерним товариством «Мотор Січ».

У рамках розпочатого кримінального провадження Служба безпеки України документує факти підготовки до знищення виробничих потужностей акціонерного товариства, що має важливе оборонне і народногосподарське значення, – відзначили в правоохоронному органі, додавши, що слідчі дії тривають.

Як пише «Укрінформ» з посиланням на інформацію від представників «Мотор Січі», збори акціонерів так і не відбулося.

Нагадаємо, 24 січня стало відомо, що українська компанія “Мотор Січ” проведе капітальний ремонт і модернізацію грузинських військових вертольотів Мі-8.

Також повідомлялось, напередодні підприємство “Мотор Січ” підписало контракт на поставку авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китаю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram