Працівники «Миколаївелектротранс» просять мера звільнити в.о.директора Євтушенка

Працівники комунального підприємства «Миколаївелектротранс» звернулись до міського голови Олександра Сєнкевича з проханням звільнити Володимира Євтушенка з посади в.о.директора.

Звернення з 81 підписом співробітників підприємства опублікував Павло Гарєєв на сторінці «Електротранспорт Миколаєва» у Facebook.

Фото: Павло Гарєєв / Facebook
Фото: Павло Гарєєв / Facebook

Підписанти звинувачують у листі Володимира Євтушенка у занедбанні підприємства та неефективне використання коштів.

Можемо сказати тільки одне – Євтушенко В.В. це некомпетентний керівник, який довів підприємство до кризового стану. Для ремонту рухомого складу фактично немає запчастин, в незадовільному стані знаходиться рухомий склад і велика частина рейкового полотна. Замість того, щоб вирішувати проблеми, які є для «Миколаївелектротрансу» нагальними, В. Євтушенко витрачає гроші на облаштування сквериків, ремонти в будівлі управління підприємства, особисті потреби, тривалу і оброслу скандалами сумнівну за своєю суттю модернізацію вагона 2120, покупку кондиціонерів тощо, – йдеться у зверненні.

Також вказується, що в разі несправностей вагонів, водіям не дають заміну і відправляють їх додому, після чого змушують виходити на роботу у вихідні, щоб доопрацювати робочі години. Співробітники також заявляють про необґрунтовані звільнення, образи в бік працівників та тиск на них.

За час його правління була звільнена з роботи велика частина співробітників. І ця практика продовжується до цього дня, а якщо хтось з працівників вирішується скаржитися на його неправомірні дії і свавілля, він дає розпорядження знайти причину і звільнити його, – йдеться в листі.

Варто відзначити, що звернення співробітники підприємства написали після того, як міський голова Олександр Сєнкевич, відповідаючи на питання, чи буде продовжувати контракт з в.о. директора КП «Миколаївелектротранс» Володимиром Євтушенко, термін якого закінчується в кінці січня 2021 року сказав, що для прийняття рішення йому потрібно спочатку поспілкуватися з працівниками підприємства.

Нагадаємо, Володимир Євтушенко в ефірі телеканалу «МАРТ» заявив, що його намагаються усунути з посади в.о. директора КП «Миколаївелектротранс». 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram