Працівники «ЕЛУ автодоріг» зрання ліквідовують наслідки негоди

Комунальне підприємство «ЕЛУ автодоріг» працює в особливому режимі з метою забезпечення безпеки та комфорту на автодорогах Миколаєві у зв’язку з негодою.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Очікувано у Миколаєві, 12 лютого, відбулось значне ускладнення погодних умов. Нічний дощ, який перейшов у сніг, та різке зниження температури призвели до суцільної ожеледиці на дорогах. Із четвертої ранку на автошляхах міста працює комунальне підприємство «ЕЛУ автодоріг».

З 11-го на 12-те лютого було залучено 16 одиниць техніки. Станом на 12:00 було висипано 141 тонну солі. За всіма маршрутами прибирання відпрацьовано по два рази, — розповіла виконроб дільниці санітарної очистки Олена Іванова.

Вона додала, для обробки доріг, котрі покрились кригою, комунальники використовують технічну сіль. За одне коло спецмашина висипає до 500 тон реагенту.

Для оперативного реагування та фіксації роботи диспетчер відслідковує рух спецтехніки за допомогою GPS-навігаторів, якими обладнані машини.

Начальник гаражу КП «ЕЛУ автодоріг» Олександр Ткаченко зазначив, всього до робіт залучено 18 працівників і впевнений, робота його колег може бути більш результативною, якщо миколаївці будуть із розумінням ставитись до зусиль, які докладають комунальники.

Хотілось би, щоб у таку погоду якомога менше людей виїжджало. Водії залишають свої автівки де попало і як попало. Особливо це стосується приватного транспорту. Я гадаю, якби люди у таку погоду без необхідності не виїжджали, то ми могли б набагато швидше і ефективніше розчистити місто, — сказав він.

Нагадаємо, 12 лютого комунальне підприємство «ЕЛУ автодоріг» з четвертої години ранку почали посипання доріг в Миколаєві реагентом.

Як відомо, що Служба автомобільних доріг у Миколаївській області в ніч з 11 на 12 лютого задіяла 50 спецмашин, 60 шляховиків і майже 100 тонн піщано-сольової суміші на пріоритетних трасах у регіоні для безпеки дорожнього руху.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram