Понад 20 тисяч миколаївців вакцинувались впродовж тижня

Впродовж минулого тижня від COVID-19 щеплено 20 480 осіб. Крім того, за цей самий час зафіксовано 1917 нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу. Про це стало відомо в ході брифінгу начальниці управління охорони здоров’я Ірина Шамрай 25 жовтня під час брифінгу в Миколаївській міській раді.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

20 тисяч 480 миколаївців зробили щеплення упродовж останніх семи днів. За словами Ірини Шамрай, рекорд з кількості вакцинованих припав на минулу середу, цього дня щепились понад 6 тисяч 100 осіб. У місті працює 13 мобільних бригад на виїздах та 7 центрів вакцинації.

Зазначається, що до стаціонарів поступили 512 осіб, виписано 321. Від COVID-19 померло 67 пацієнтів за 7 діб.

14 пунктів вакцинацій працюють на базі сімейних амбулаторій. Створено 13 мобільних бригад, які виїжджають в організації та установи, де щеплюють колективи на місцях. Також є 7 центрів вакцинації, які працюють щодня з 9:00 до 16:00. Два з них відкрили днями, вони розташовані в  ТЦ “City Center” та на залізничному вокзалі. – закликала до вакцинації Ірина Шамрай.

За словами Ірини Шамрай у міністерстві охорони здоров’я готують наказ про обов’язкову вакцинацію дітей. Щеплення отримуватимуть діти у віці від 14-ти років.

Зараз юстується наказ в Міністерстві охорони здоров’я, що з 14-ти років буде обов’язкова вакцинація для дітей в нашій країні. Що стосується всіх інших щеплень, без згоди батьків і без огляду лікаря рутинна вакцинація сьогодні не проводиться, – заначила Шамрай.

На сьогодні в лікарні міста надходить в 4 рази більше пацієнтів, ніж виписуються, каже начальниця управління охорони здоров’я. 80% хворих потребують кисневої підтримки. Також зросла кількість дітей, які хворіють на ковід.

З огляду на ситуацію, від опівночі 26-го жовтня Миколаїв переходить до червоної карантинної зони. Водночас дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі. Це стосується і учнів 1-4-х класів.

Також відвідувати заклади загальної середньої освіти можуть всі діти, всіх класів, якщо працівники цих закладів 100% вакциновані двома дозами вакцини. Ну і звісно, якщо дозволяє температурний режим в цих закладах проводити навчання, – розповіла заступник начальника управління освіти Лариса Іванова.

За словами Лариси Іванової діти мають вийти з канікул вже 1-го листопада. Ті заклади освіти, що не мають 100% працівників із зеленими ковід-сертифікатами перейдуть на віддалену форму навчання.

Нагадаємо, станом на понеділок, 25 жовтня, у Миколаївській області виявили 565 нових підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 

Раніше повідомлялось, у період з 18 до 24 жовтня в Україні зробили 1,5 мільйона щеплень. Загальна кількість вакцинованих людей становить майже 16 мільйонів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram