Фото: DW.com

Помер відомий актор Армен Джигарханян

Народний артист СРСР, актор театру і кіно Армен Джигарханян помер на 86-му році життя.

Про це повідомив друг артиста Артур Согомонян в коментарі російському видання Інтерфаксу.

На жаль, Армен Борисович помер. Серце зупинилося о шостій ранку, – розповів Пртур Согомонян.

За його словами, причиною смерті стали вік і хвороби артиста.

У квітні 2018 року Армен Джигарханян був госпіталізований в одну з московських клінік з інфарктом, знаходився в комі. Після лікування він повернувся до репетицій в театрі. Потім було ще кілька госпіталізацій, лікарі підозрювали гіпертонічний криз і неврологію, проте серйозних захворювань не виявляли. Після він неодноразово проходив планові обстеження в лікарнях.

Армен Джигарханян народився в Єревані (Вірменія) 3. жовтня 1935 року. З 1996 року був президентом і художнім керівником Московського драматичного театру. У його списку більше 300 картин і постановок. Таких як «Здрастуйте, я ваша тітка!», «Собака на сіні», «На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі», «Тегеран-43», «Місце зустрічі змінити не можна», «Місто Зеро», «Паспорт», а також мульсеріали «Острів скарбів», де він озвучив героя Джона Сільвера і «Жив-був пес», де він озвучив вовка.

У березні 2014 го в розпал анексії Криму Джигарханян був одним з небагатьох, хто висловив підтримку Україні і не підписав колективний лист представників російської творчої інтелігенції зі схваленням агресії РФ і окупації півострова.

Нагадаємо, у неділю, 1 листопада, на 67-му році життя помер відомий актор і режисер, заслужений артист України Олександр Немченко.

Як відомо, 31 жовтня помер легендарний британський актор Шон Коннері, який є одним з найвідоміших виконавців ролі Джеймса Бонда в серії фільмів про агента 007, помер на 91-му році життя.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram