Фото: Національна поліція України

Поліція провела обшуки на «Жуковському» цвинтарі у Миколаєві

У п’ятницю, 27 листопада, поліція провела обшуки на кладовищі у Корабельному районі Миколаєва і вилучила документи.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївській області.

У рамках досудового розслідування правоохоронці перевіряли відповідність здійснення поховань схемі розташування кладовища.

У результаті слідчих дій поліцейські вилучили чорнові записи, бухгалтерську та іншу документацію підприємства, копію план-схеми кладовища, що може мати доказове значення по кримінальному провадженню, – йдеться в повідомленні.

Цього разу, щоб не блокувати роботу підприємства, слідчі зняли копії з книги реєстрації поховань громадян, залишивши її оригінал на підприємстві.

Обшуки прокоментували у КП «Миколаївська ритуальна служба».

Тільки-но підприємство почало відновлюватись від попередніх слідчих дій, почали приймати заявки від містян на захоронення, як поліція знов приїхала з обшуком. Сподіваємося, що цього разу обійдеться без блокування роботи комунального підприємства, – відзначили в ритуальній службі.

Нагадаємо, у середу, 25 листопада, на КП «Миколаївська ритуальна служба» співробітники поліції проводять обшуки і вилучають документи згідно постанови суду.

Пізніше стало відомо, з 26 листопада в Миколаєві КП «Миколаївська ритуальна служба» перестає ховати померлих. Причина в тому, що співробітники Центрального відділу поліції «заблокували роботу».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram