Поліцейські запропонували убезпечити автомобільний рух на ПГУ та Потьомкінській

Щоби убезпечити рух автомобілів на Потьомкінській в Миколаєві облаштують на другорядних вулицях пішохідні переходи із завищенням. Про це повідомив під час засідання депутатської планово-бюджетної комісії міської ради начальник управління Патрульної поліції Миколаєва – Віталій Даніла. Окрім цього він розповів про варіанти усунення проблем на інших аварійних ділянках в місті.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «МАРТ».

Низка центральних вулиць Миколаєва після ремонту дорожнього покриття стали небезпечними. На це зауважила депутатка Миколаївської міської ради Світлана Бабаріка. Мовляв до неї надходить все більше скарг від місцевих мешканців. Та й статистика ДТП на цих ділянках зросла.

Стосовно перевищення швидкості після нормалізації покриття. В нас нема доріг – це проблема, тепер є дороги, в нас інша проблема – перевищення швидкості, – розповідає Світлана Бабаріка.

Читайте також: На вулиці Адміральській, 28-32 поклали новий асфальт

Начальник управління Патрульної поліції Миколаєва Віталій Даніла каже, що наприклад на проспекті Героїв України встановлені камери фотофісації, що вимірюють швидкість. І вони показали себе досить ефективно.

На ПГУ встановлені дві камери фотофіксації, що вимірюють швидкість. Вони працюють протягом місяця. Я додатково візьму інформацію, скільки притягнули порушників. Але на скільки мені відомо, там цифра декілька тисяч, – розповів Віталій Даніла.

Щодо вулиці Потьомкінської, то поліцейські спільно з Департаментом житлово-комунального господарства планують убезпечити її за допомогою спеціальних завищених пішохідних переходів.

Читайте також: У центрі Миколаєва «Хонда» збила маму з дитиною, які їхали на електросамокаті

В нас є пропозиція: на всіх другорядних дорогах, де є пішохідні переходи, встановити пішохідні переходи завищені над проїжджою частиною. Це дуже добре працює для того, щоби зменшити швидкість і відповідно відреагувати на дорожній знак і побачити, що головна вулиця Потьомкінська і не вилітати на неї, тому що основна маса аварій – це ненадання переваги учасникам дорожнього руху по Потьомкінській, – каже Даніла.

Депутати підтримали такі рішення та внесли низку рекомендацій для патрульної поліції, щоби зробити рух пішоходів і автотранспорту на зазначених ділянках більш безпечним.

Нагадаємо, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, що перелік доріг, які планують ремонтувати за кредитні 150 мільйонів гривень, вже невдовзі розгляне планово-бюджетна комісія міськради

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram