Фото: Державна прикордонна служба України

Подорожували «зайцем»: у Миколаєві на судні знайшли нелегалів із Гвінеї

15 січня, у Миколаєві на іноземному судні прикордонники виявили нелегальних мігрантів.

Про це повідомили в прес-службі Херсонського прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Минулої ночі військовослужбовці Херсонського загону під час оформлення іноземного судна, яке прибуло з Гвінеї в пункт пропуску «Дніпро-Бузький МТП», виявили двох нелегальних мігрантів без документів.

За їх словами, вони є громадянами Гвінеї і в пошуках кращого життя прямували до країн Європи, – повідомили у відомстві.

Під час опитування капітана судна, громадянина Туреччини, прикордонники з’ясували, що нелегальні мігранти ймовірно незаконно потрапили на судно в порту Конакрі (Гвінея).

Капітана судна прикордонники притягнули до адміністративної відповідальності за сати 1 статті 206-1 КУпАП «Незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України» і заборонили йому відвідувати територію України терміном на три роки, а нелегальні мігранти залишилися на судні під охороною.

Нагадаємо, 6 жовтня 2020 року, Державна прикордонна служба України під час огляду іноземного судна в Миколаївському морському порту виявила двох нелегальних мігрантів з Гвінеї та наркотичні речовини.

Раніше повідомлялось, 26 листопада 2020 року, у Чорноморському рибному порту (Одеська область) затримали 13 нелегалів, які прибули з Туреччини поромом у вантажівці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram