По проспекту Героїв України розглядають можливість нанесення п’ятої смуги руху

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що нині розглядається можливість на проїжджій частині по проспекту Героїв України в Миколаєві облаштувати п’яту смугу руху, що буде призначена виключно для повороту.

Про це йшла мова в прямому ефірі міського голови на його сторінках в соцмережах у вівторок, 5 жовтня.

Він зазначив, що реверсивний рух на проспекті героїв України є неможливим, оскільки весь автомобільний транспорт ризикує буде скупчуватися в районі вулиці Пушкінської, тим створюючи численні затори.

Там (прим. ред. — на ПГУ) з’явиться п’ята смуга для повороту. Тобто це буде смуга, яка дозволятиме ставати в смугу і повертати наліво або направо не перегороджуючи дорогу всім, хто рухається позаду. Чому? Тому що ми не можемо накопичувати автомобілі, щоб потім їх сунути у вузьке горло на Пушкінській. Оскільки ця смуга запрацює в зворотному порядку, а знявши автомобілі, які повертають з ПГУ, ми зможемо прискорити рух по цьому проспекту під час робочого перевезення. Також ми плануємо зробити це на вулиці Пушкінській, на відрізку від моста до Великої Морської, — пояснив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, у серпні стало відомо, що Служба автомобільних доріг у Миколаївській області та підрядна організація «Автострада» завершили укладання верхнього шару покриття на проспекті Героїв України.

Також повідомлялося, фахівці лабораторії Служби автомобільних доріг Миколаївської області спільно з співробітниками ДП «Дорцентр» відібрали матеріали для аналізу якості дорожнього покриття на проспекті Героїв України в Миколаєві. За результатами проведених обстежень показники відповідають нормативним вимогам.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram