Платні камери в СІЗО коштуватимуть до 12 тисяч гривень

У Міністерстві юстиції почали продавати подарункові сертифікати на платні камери в СІЗО. Ідея виникла з кількох причин.Такі камери коштуватимуть до 12 тисяч гривень.

Міністр юстиції Денис Малюська розповів про ідею впровадження подарункових сертифікатів на платні камери в СІЗО в ефірі телеканалу 1+1, пише ТСН.

В першу чергу нам потрібні гроші. Наші в’язниці та слідчі ізолятори знаходяться в жахливих умовах. Їх за щось потрібно ремонтувати й утримувати. Гроші платників податків у нас є куди витрачати. Тому заробляємо чесно, прозоро. Тюремна система може отримувати гроші за рахунок платних камер і за рахунок трошки екзотичного інструмента як подарунковий сертифікат на “місце” в СІЗО, – пояснив Малюська. 

За словами міністра, прорахунки в Мін’юсті не робили, тому що передбачити попит неможливо.

З іншого боку, нам це і потрібно не було. Собівартість такого сертифіката нульова. Щонайменше чотири сертифікати було придбано в першу годину роботи послуги. Вже 28 тисяч гривень у нас на рахунках є, – додав він.

Малюська також розповів, що вартість сертифіката залежить від місця розташування СІЗО, а також терміну – це день, тиждень або місяць. Вартість коливається від тисячі до 12 тисяч гривень. Найдорожчий сертифікат – за платну камеру в СІЗО Києва.

Нагадаємо, Міністерство юстиції вирішило продавати подарункові сертифікати у платні камери слідчих ізоляторів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram