Фото: freepik

Після відновлення навчання у школах зросла кількість хворих на грип дітей

Після того як школи відновили роботу по завершенню локдауна, в Миколаєві зріс рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед дітей.

Про це в ефірі телеканалу «МАРТ» розповіла начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

«Це сезонна захворюваність. Буквально сьогодні ми розмовляли з керівником другої дитячої міської лікарні, підвищилась і кількість госпіталізацій серед дитячого населення, яка не пов’язана з ковідом,» – розповіла Ірина Шамрай.

Чиновниця нагадала, наприкінці лютого традиційно відбувається сезонний пік захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Ці хвороби теж можуть мати негативні наслідки для організму людини, тим більше, якщо хворий має хронічні захворювання або інші вади здоров’я.

«Питання з повістки дня не знімається: мити руки, одягати засоби індивідуального захисту, якомога менше контактувати з хворими, – нагадала Ірина Шамрай. Якщо людина захворіла необхідно залишатися вдома, тому що сьогодні в нас пік захворюваності не тільки на COVID-19, який ми пройшли, але зараз сезонна захворюваність на грип та ГРВІ.»

Нагадаємо, що в Україні 24 лютого зробили перше щеплення від коронавірусу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram