Фото: «Центр журналістських розслідувань»

Після журналістського розслідування миколаївську автошколу, яка видавала фіктивні довідки, позбавили акредитації

Миколаївську філію херсонської автошколи «Світлофор плюс», яка торгувала фіктивними медичними довідками, позбавили акредитації, а фірму «ВВК-1», яка їх виготовляє, закрили.

Про це повідомляє «Центр журналістських розслідувань».

У матеріалах публікації йдеться, що у вказаній установі журналісту Ярославу Чепурному запропонували купити таку довідку за 500 гривень. Він розповів про це у розслідуванні проекту «Четверта влада». Без цієї довідки в автошколі навчання не допускають.

Крім того, за інформацією Центру журналістських розслідувань, під час навчання в цьому закладі їх співробітнику запропонували «допомогу» зі складанням іспитів на отримання прав водія в Сервісному центрі МВС. Вартість такої послуги становила 5 тисяч гривень.

Після виходу журналістських матеріалів компанія ТОВ «ВВК-1» була ліквідована, про що було зроблено запис у реєстрі юридичних та фізичних осіб.

Регіональний сервісний центр МВС провів перевірку діяльності автошколи «Світлофор плюс» та виявив порушення, позбавивши її акредитації на місяць. Відповідно до протоколу засідання атестаційної комісії, за провину працівникам закладу ставилося невчасне заповнення відомості про проведені заняття. Про побори зі слухачів та інші зловживання в автошколі в протоколі комісії не йшлося.

Днями Центр звернувся до прокуратури Миколаївської області із заявою про скоєння злочину працівниками автошколи. Також ми сподіваємось, що правоохоронці зможуть дати юридичну оцінку діям та посадовцям сервісного центру МВС, — зазначають у виданні.

Нагадаємо, у Миколаєві слідчі та оперативники міграційної поліції припинили роботу замаскованого під масажний салон борделю. Поліцейські встановили, що для роботи закладу зловмисники спеціально орендували приміщення з окремими кімнатами, де працювали жінки під наглядом адміністратора. Вартість години їхніх послуг складала від 700 до 3500 гривень.

Як відомо, Миколаївська обласна прокуратура направила справу до суду щодо 71-річного чоловіка, який вимагав 800 доларів за ремонт машини від місцевого жителя і погрожував його вбити.

Раніше повідомлялося, Миколаївська обласна прокуратура направила до суду справу стосовно злочинної групи з 6 осіб, яка незаконно вирубала і продала дерева на суму 300 тисяч гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram